Lego, Lego, Lego a Lego

Květen 2007

Rahi

17. května 2007 v 19:51 Bionicle
Rahi z Ta-Wahi.
Je to malý, ale nebezpečný tvor.

Kawakari

15. května 2007 v 16:17 Bionicle
Kdysi dávno žili Matorané na Nahari Nui v klidu, ale potom na ostrově objevil démon Kawakari. Na ostrově byli i jiní tvorové, kteří žili s Matorany v míru, ale Kawakari jim infikovanými maskami vdechl nenávist k Matoranům. Podle legendy se mělo objevit šest hrdinů Toa, a tak se taky stalo. Toa bojovali s tvory s infikovanými maskami a porazili je, Kawakari se však nevzdal a povolal ty nejhorší a nejnebezpečnější vyvrhely, které kdy Wori Nui poznalo - byli to Kasahi (Brzy je zde uvidíte). Tak se s ním seznamte.
KAWAKARI
Silný obr, který má schopnost svým kopím zmutovat cokoliv, čeho se dotkne - to udělal se čtyřmi z šesti Toa Kihari. Přežili jen Gahri - Toa ohně a Takawi - Toa kamene. Je to posel samotného krále zla(Brzy ho zde uvidíte).
Kawakari - charakteristika: Silný, brutální a neslouží nikomu kromě krále a královny zla.
Vznik - Jednou se rozhodl král Kahasiki, že najde tvora, který dokáže zničit Toa i kdyby ho to mělo stát život a našel Kawakariho.

Toa Kihari

14. května 2007 v 21:44 Bionicle
Toa Kihari bylo šest vznešených a mocných bytostí, které chránily Nahari Nui už po staletí. Potom se však na ostrově objevily zlé síly, které proměnily čtyři ze šesti Toa na Grahaky - malé a slabé tvory (brzy je zde uvidíte). Ale dva Toa jim unikli - byli to Gahri, Toa ohně a Takawi, Toa kamene.
GAHRI
Gahri byl nejsilnější z Toa, ale ted bojuje s Takawim o holé přežití. Jeho ohnivá hůl dokáže spálit cokoliv, co se mu postaví do cesty, ale dokáže porazit Kasahi?
TAKAWI
Takawi - Toa kamene. Je silný a rád mláti Kasahi a zlé bytosti. Jeho nejlepší přítel byl Karrati - Toa země, ale ted se musí spolehnout na sebe a Gahriho.

Toa Nahari

13. května 2007 v 13:36 Bionicle
Z temnoty ostrova Nahari Nui vystupuje šest hrdinů Toa:
Potahu - Toa ohně, Kiwaghi - Toa ledu, Takori - Toa vzduchu, Nohirk - Toa kamene, Diveri - Toa země a Noriha - Toa vody.
POTAHU
Potahu - Toa ohně. Toa Potahu je nejrychlejší ze všech šesti Toa. Když dojde k souboji, tak se spoléhá na svoje kopí a vystřelovač Kanoka. Vládne ohni. Jeho maska je Kanohi Hau a nosí stříbrné brnění. Je vůdce Toa.
KIWAGHI
Kiwaghi - Toa ledu. Kiwaghi není nejsilnější ani nejrychlejší, ale v myšlení ho nikdo nepřekoná. Dokáže vymyslet taktiku, kterou nepřítele snadno porazí. Nosí brnění z oceli a je vybaven kopím, které zmrazí vše, čeho se dotkne.
TAKORI
Takori - Toa vzduchu. Takori je nejrychlejší hned po Potahovi. Dva rotační nože mu dodávají sílu a stříbrné brnění ho chrání v boji. Vystřelovač Kanoka vystřeluje vzdušné disky.
NOHIRK
Nohirk - Toa kamene. Nohirk je nejsilnější z Toa. To, co mu schází v inteligenci, nahrazuje dovednostmi v boji. Jeho zbran je lopata, kterou za okamžik vyhrabe obrovskou díru a vystřelovač kamenů. Nosí stříbrné brnění.
DIVERI
Toa Diveri - Toa země. Tento Toa ještě nikdy neprohrál žádný boj díky jeho bodáku v pravé ruce. I když není nejsilnější, díky jeho mohutnému tělu vždy vítězí.
NORIHA
Noriha - Toa vody. Díky velkým nohám se může Noriha dobře pohybovat ve vodě. Nosí stříbrné brnění a je to nejlepší přítelkyně Potahu. Její zbraně jsou vodní nože.

Fourarm Zaktan

8. května 2007 v 18:41 Bionicle
Když se spojí Zaktan s Thokem a Reidakem vznikne Fourarm Zaktan - hodně nebezpečný tvor, který je po zuby ozbrojený a dva vystřelovače na ramenech dokazují jeho moc. Má laserový zrak a dva pařáty, které rozseknou i ten nejtvrdší kov. Já bych si s ním radši nic nezačínal.
JménoFourarm Zaktan
Síla72/100
Rychlost51/100
Postřeh94/100

Bitva o lego svět pokračuje

8. května 2007 v 12:20 Lego příběhy
Ve světě lego je klid.
Tedy až do této chvíle - země se začala trhat.
Potom něco pod autem vybouchlo a auto vyletělo.
Dopadlo doprostřed města rozbilo se.
Potom se rozbilo sklo domu a vypadlo.
A to dopadlo poblíž auta.
Potom se ozvala siréna.
A všichni běželi do krytu.
Ale kryt se rozpadl.
Potom se objevili útočnící z planety Bionicle a Exo-foce s nimi bojovali.
Ale neúspěšně.
Hikaru (Pilot tajného lovce):"Nééé!!! Hlavně mi neutrhni křídlo!"
Útočník mu utrhnul křídlo a Tajný lovec se skácel k zemi.
Takeshi (Pilot velkého titána):"Potřebuju tady malou pomoc."
A po zásahu drápem je i Velký titán na zemi.
A útočníci se ztratili.
Hikaru:"Musíme se lépe vyzbrojit."
Takeshi:"A nebo lépe bojovat." Tentokrát to s lego světem dopadlo špatně.
Ale někteří se zachránili.

Bitva o lego svět

7. května 2007 v 19:57 | Hutonga |  Lego příběhy
Bitva o lego svět začala - je čas se připojit.
V lego světě je nádherný den.
Všichni se baví.
Najednou se ozval hluk a střecha hasičské stanice odletěla.
Dopadla dopřostřed náměstí a lidé začali chaoticky pobíhat a křičet.
Potom se něco objevilo a všichni se báli nejhoršího.
Lego svět napadl útočník z planety Bionicle.
Povolali proti němu tým Exo-force.
A ti útočníka snadno porazili.
Ve světě lego byl zase mír...ale válka tímto vítězstvím neskončila.

Recenze: Toa Inika Hahli

6. května 2007 v 8:50 Recenze na lego
Na konci léta 2006 se obchodech objevil nový druh bionicle - Toa Inika. Každý Toa má svítící zbran a vystřelovač Zamor. Líbí se mi na nich to, že mají zuby, jako lidé (ale ne všichni Toa např. Kongu). U starších druhů byly masky plastové, ale Inika mají plastikogumové (dají se ohýbat a nezlomí se).
Jeden ze šesti Toa je Hahli - jediná žena mezi bojovníky - Toa vody a srdce týmu. Hlava pod její maskou...no radši ji ani nesundávejte. Líbí se mi na ní zeleně svítící meč, což je u bionicle vítáné zpestření a na rozdíl od Piraka má vystřelovač na čtyři koule. Moc se mi líbí brnění na těle a nohy. Je velice dobře pohyblivá a můžete ji vybalancovat tak, aby stála na jedné noze nebo ji někam zavěsit výstupkem meče.
+ svítící meč
+ohýbací maska
+vystřelovač na čtyri koule
+brnění
-málo dílů
+dobrá pohyblivost
+zuby
+hezká maska
+pohyblivost
+dá zavěsit o výstupky meče
Celkem: 9 z 10