Lego, Lego, Lego a Lego

Červen 2007

Toa Irahan

3. června 2007 v 19:34 Bionicle
Šest Toa s novými zbraněmi a schopnostmi se vrací na ostrov Nahari Nui porazit zlého démona Kawakari.
Potahu - Toa ohně, se vrací s ostatními Toa porazit Kawakari, ale povede se mu to? Jeho zbraně jsou štít a ohnivý dráp. Nosí masku Kanohi Kiril - velkou masku regenerace.
Takto vypadal před proměnou:
KIWAGHI
Kiwaghi - Toa ledu, se stal nejen silnější, ale i chytřejší. Jeho zbraně jsou mrazící kopí a štít. Nosí masku Kanohi Matatu - veklo masku Telekineze.
Takto vypadal před proměnou:
TAKORI
Takori - Toa vzduchu byl nejrychlejší ze všech Toa a nyní je ještě rychlejší. Jeho zbraně jsou meč a štít. Ale je zvláštní v tom, že nenosí ani velkou masku ani Nuva masku, nosí Matoranskou masku, která nemá téměř žádnou sílu a i přesto je Takori silnější než Kiwaghi, který má velkou masku Telekineze.
Takto vypadal před proměnou:
NOHIRK
Nohirk - Toa kamene. Na ostrově není nic silnějšího než Toa Nohirk. Jeho zbraně jsou Pila a štít. S maskou Kanohi Komau - velkou maskou ovládání mysli je Nohirk zastrašujícím nepřítelem pro každého, kdo se mu postaví. Je nejsilnější z Toa.
Takto vypadal před proměnou:
DIVERI
Diveri - Toa země. Diveri se nemůže dočkat až vyzkouší svou novou sílu v boji proti nepřátelům. Nosí masku Kanohi Ruru - velkou masku vidění ve tmě. Jeho zbraně jsou bodáky.
Takto vypadal před proměnou:
NORIHA
Noriha - Toa vody. Jediná žena mezi bojovníky. I ona má po proměně novou sílu a schopnosti. Dokáže se lépe pohybovat pod vodou a její zbraně jsou vodní dráp a štít. Nosí masku Kanohi Pekari - velkou masku síly. I nadále zůstává nejlepší přítelkyní Potahu.
Takto vypadala před proměnou: